Günün Tarihi:21 Eylül 2021

Üç aday adayı birlikte


AK Partiden Akyazı Belediye başkanlığı için ilk aday adaylığını açıklayan isim Trabzonlular Derneği Akyazı Şube Başkanı Ekrem Çoruhlu olmuştu. Çoruhlu bunun ardından açtığı ofisinde çalışmalarına başlayarak aday adaylığı konusunda bilgi alış verişini hızlandırmıştı.

Tek konu seçim

AK Parti İlçe Başkanı Fevzi Bora ile yine ismi aday adayları arasında zikredilen İnşaat Mühendisi ve İşadamı Ali Gezer yanlarında Belediye Meclis Üyesi Kemal Kaliç ile Ekrem Çoruhlu’yu ofisinde ziyaret ettiler. Ziyarette konuşulan tek konu 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerdi.  Şu ana kadar aday adaylığını açıklayan ilk isim olan Ekrem Çoruhlu yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkanlık için isimleri konuşulmakta olan ancak aday adaylığı açıklaması yapmayan İlçe Başkanı Fevzi Bora ile işadamı ve İnşaat Mühendisi Ali Gezer’le de aday adaylıkları konusunda karşılıklı bilgi alışverişi yapmaları da dikkatlerden kaçmadı.

Dikkat

Ali Gezer bilindiği gibi bir önceki yerel seçimlerde belediye başkanlığı için aday adayı olmuştu. Mart 2019 da yapılacak olan seçimler içinde adı geçiyor olmasına rağmen henüz aday adaylığı ile ilgili bir açıklama yapmaması da dikkatlerden kaçmıyor. Ali Gezer’in adaylık açıklamasını Ankara temasları sonrasına bıraktığı da konuşulanlar arasında. İlçe Başkanı Fevzi Bora’da henüz adaylık açıklaması yapmamış olanlardan biri. Ancak, “İlçe Başkanlığım artık son. Siyasete başka bir şekilde dev am edeceğim” açıklaması Belediye Başkanlığı için aday olacağı şeklinde yorumlanıyor. 

12 Ekim 2018 , Cuma Bu haber toplam 658 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU