Günün Tarihi:11 Temmuz 2020

630 öğrenci misafir oldu


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezleri, eğitim döneminin başlamasıyla birlikte kapılarını minik misafirlerine sonuna dek araladı.

Eğlenerek öğrenme

Adapazarı, Akyazı ve Geyve SGM farklı ilkokullardan 630 öğrenciye ev sahipliği yaptı. Sosyal Gelişim Merkezleri’nde unutamayacakları bir gün geçiren öğrenciler Akıl Oyunları, Drama, Mutfak, Becerikli Eller Atölyelerinde eğlenerek öğrenmenin ayrıcalığını yaşadılar.

 

Çeşitli okullardan

Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “Adapazarı, Akyazı ve Geyve Sosyal Gelişim Merkezlerimizde çeşitli okullardan gelen öğrencilerimizi ağırlamaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Adapazarı SGM’de Osman Bey ve Türk-İş İlköğretim Okulundan 450, Akyazı SGM’de Taşyatak ve Karaçalılık İlköğretim Okullarından 90, Geyve SGM’de ise Gazipaşa İlköğretim Okulu’ndan 90 öğrenciyi misafir ettik” dedi.

 

Keşfetme imkanı

Kıroğlu, “Toplamda 630 öğrenci Akıl Oyunları, Drama, Mutfak, Becerikli Eller Atölyelerimizde yeni yeteneklerini keşfetme imkanı buldu. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi SGM kapıları tüm öğrencilere sonunda kadar açık. Öğrencilerimizi merkezlerimizde misafir etmeye devam edeceğiz” diye belirtti.

 

15 Ekim 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 579 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU