Günün Tarihi:28 Ekim 2020

Macera Park’ta güz dönemi


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda güz dönemi kursları yoğun bir ilgiyle başladı.

450 ilkokul

Yeni dönemde 450 ilkokul ve ortaokul öğrencisinin yer aldığı Macera Park’ta Geleneksel Okçuluk, Spor Tırmanışı, Model Uçak Yapımı, Ritim, Drama, Akıl Oyunları, Becerikli Eller, Tezhip ve Tasarım branşlarında gerçekleştirilen eğitimler öğrenciler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

 

Katkı sunuyor

Macera Park Sorumlusu Yılmaz Kalk, “Güz dönemi kurslarımıza başladık. Bu dönem İlkokul ve Ortaokul öğrencilerinden toplam 450 öğrenciye eğitimler sunacağız. Güz dönemi kurs kayıtlarımızda çocuklarımız kadar ailelerden de yoğun ilgi ile karşılaştık. Bu ilgi de bizi memnun etti. Çocuklarımızın gelişiminde önemli bir rol üstlenen Yaşayarak Öğrenme Macera Parkımız yeni dönemde gelişmelerine büyük katkı sunacaktır” ifadelerini kullandı.

 

16 Ekim 2018 , Salı Bu haber toplam 694 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU