Günün Tarihi:16 Temmuz 2020

Öksüzali yeniden başkan


Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası BEM-BİR-SEN Sakarya Şubesi 6.Olağan Genel Kurulu Orhangazi Kültür Merkezi’nde yapıldı.2 adayın yarıştığı kongrede Ahmet Öksüzali 106 oy ile yeniden başkan seçildi.

İki adaylı

Orhangazi Kültür Merkezi’nde yapılan 6.Olağan Genel Kongreye, BEM-BİR-SEN Genel

Başkanı Mürsel Turbay, Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç, Genel Başkan Yardımcısı Recai Karslı, civar illerin şube başkanları, STK temsilcileri, sendika başkan ve yöneticileri ile davetliler katıldı.  BEM-BİR-SEN kongresinde 2 aday yarıştı.  133 oyun kullanıldığı kongrede mevcut Başkan Ahmet Öksüzali 106 oyla yeniden başkanlığa seçilirken,  ikinci aday Mustafa Ertek 26 oy aldı.

 

Aday olmayacağım

BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay konuşmasında16 yıldır Memur-Sen başkanlığı yaptığını bundan sonraki seçimlerde artık aday olmayacağını ifade etti.  Kongrenin hayırlı olması dileklerinde bulunan Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Erol Aydın, Başkan Ahmet Öksüzali’nin her gün bir ilçede olduğunu ve üyelerinin hakkını korumak amacıyla büyük mücadele verdiğini söyledi.

 

Ahmet Öksüzali’nin yönetim kurulu listesi; Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüzali, Başkan Yardımcısı Naci İkiz, Başkan Yardımcısı Osman Çevik, Başkan Yardımcısı Engin Genç ve Başkan Yardımcısı Aydın Yıldız isimlerinden oluştu. 

16 Ekim 2018 , Salı Bu haber toplam 612 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU