Muhtar başkanları ağırlandı19 Ekim 2018, Cuma

Federasyon

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr. Ersan Şentürk, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ve beraberinde, Sakarya ili ve ilçelerinin muhtar dernek başkanlarını bir otelde yapılan toplantıda ağırladı.

 

Bilgilendirme

Muhtarlar Günü vesilesi ile bir araya gelen Muhtarlar Dernek Başkanları ve SEDAŞ yöneticileri, yapılan etkinlik kapsamında, karşılıklı olarak değerlendirme ve bilgilendirme şeklinde geçen bir toplantıyı da gerçekleştirmiş oldular.

 

Mahalle ve köy

Dr.Ersan Şentürk, muhtarlık müessesesinin mahalle ve köy yapılanmasındaki önemine dikkat çekti ve muhtarların zorlu görevler karşısında büyük bir özveri ve gayretle bu görevleri yerine getiren kamu yöneticileri olduğunu ifade etti.

 

Paydaşlarımız

Dr. Şentürk, “Önemli paydaşlarımız arasında yer alan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü Dernek Başkanları nezdinde ayrı ayrı kutluyorum” diyerek, muhtarların talep ve önerilerini dinledi.

 

Talepler alındı

Elektrik dağıtım şebekesindeki bakım, onarım ve yatırım faaliyetleri hakkında muhtarlara çeşitli bilgiler aktardı. SEDAŞ Dağıtım Direktörüne eşlik eden Grup Müdürleri ve Departman Yöneticileri de SEDAŞ’ın faaliyetleri hakkında muhtarlar dernek başkanlarına ayrıntılı bilgi verdiler ve muhtarların talepleriyle yakından ilgilendiler.

 

Teşekkür etti

Günün anısına hep birlikte fotoğraf çekilirken, Sakarya Muhtarlar Derneği Federasyonu Başkanı Erdal Erdem,  Dr.Ersan Şentürk’e ve SEDAŞ’ın departman  yöneticilerine böyle bir etkinlik ve kendileri için zaman ayırdıkları, talep ve önerilerini değerlendirerek, kendileriyle nezaketle yakından ilgilendikleri için ayrı ayrı teşekkür ettiler. 

 

 

 

Bu haber toplam 509 defa okundu.