Günün Tarihi:24 Kasım 2020

Baro yönetimini belirledi


Sakarya Barosu Orhan Gazi Kültür Merkezinde gerçekleştirdiği 53. Olağan Genel Kurulunun ardından yapılan seçimlerle yeni başkan ve yönetimini belirledi.

Ayrılmaz parçası

Yarın mazbatasını alarak göreve başlayacak olan Sakarya Barosu’nun Yeni Başkanı Av. Abdurrahim Burak, “Sakarya Barosunun çok değerli üyelerine beni bu onurlu makama seçtikleri için çok teşekkür ederim. Meslektaşlarımızla biz bu yolu birlikte, omuz omuza yürüyeceğiz. Tüm konuşmalarında bahsettiğim gibi “Sakarya Barosu” bir bütündür. Her bir meslektaşım bu bütünün ayrılmaz parçasıdır. Bu dönemde bu bütünün çok değerli birer parçası olduğumuzu tüm meslektaşlarımıza hissettireceğiz” dedi.

Demokrasi sözcüğü

Burak, “Bizim ağzımızdan çıkan adalet sözcüğü, gerçek anlamda adaleti yansıtacaktır. Bizim ağzımızdan çıkan demokrasi sözcüğü, gerçek anlamda demokrasiyi yansıtacaktır.Bizim ağzımızdan çıkan mesleki dayanışma sözü gerçek anlamda mesleki dayanışmayı yansıtacaktır.Sakarya Barosu ile bir bütün olarak ayrışmadan, bu yolda hep birlikte yürüyeceğiz” dedi.

Baro’da diğer görev dağılımları şu şekilde oldu. Yönetim Kurulu Üyeleri; Av. Osman Ayar, Av. Talha Toçoğlu, Av. Sevilay Çelikaslan, Av. Ümit Fırtın, Av. Özer Kaya, Av. Nurullah Fatih Şentürk, Av. Dilek Kaycan, Av. Esra Öztürk, Av. Sezai Duman Av. Özay Turan. Disiplin Kurulu Üyeleri; Av. Haluk Can, Av. Nazmi Erişir, Av. Sebahattin Yılmaz, Av. Firdevs Kaman, Av. Selehattin Yıldırım.

Türkiye Barolar Birliği Delegeleri; Av. Erdal İnce, Av. Elif Erdem Düzgün, Av. Ahmet Nalbant.

Denetim Kurulu Üyeleri; Av. Ömer Doğru, Av. Kenan Tuna, Av. İrfan Atış

 

 

23 Ekim 2018 , Salı Bu haber toplam 550 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU