Günün Tarihi:31 Ekim 2020

PTT kuruluşunu kutladı


PTT’nin 178. kuruluş yıl dönümü dün çeşitli etkinliklerle kutlandı. PTT Merkez Şubeden işlem yapan 178. müşteriye sürpriz hediyeler verildi.

Ziyaret ettiler

Posta Telgraf Teşkilatı’nın 178. Kuruluş yıl dönümü dün kutlandı. Kutlama etkinlikleri kapsamında PTT Sakarya Başmüdürü Yılmaz Demir beraberindeki heyetle Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Başmüdür Demir Vali Balkanlıoğlu’na PTT’nin çalışmaları hakkında bilgi verirken hediye de takdim etti. Bu ziyaretin ardından da PTT Merkez Şubesi’nde 178. müşteriye sürpriz hediyeler verildi.

 

Şanslı müşteri

PTT Merkez Şubesine gelerek elektrik fatura iadesi almak isteyen ve 178. müşteri olan Zekeriya Gürbüz, hediyelerini Başmüdür Yılmaz Demir’in elinden aldı. Şanslı müşteri olan Gürbüz şaşkınlığını gizleyemezken, “ Gerçekten çok şaşırdım. Böyle bir şeyin başıma geleceği hiç aklıma gelmemişti. PTT’nin 178. kuruluş yıl dönümünü ben de kutluyorum” şeklinde konuştu.

 

Teşekkür etti

Hediyeleri Gürbüz’e taktim etmesinin ardından açıklamalarda bulunan PTT Sakarya Başmüdürü Yılma Demir, “ PTT klasik posta hizmetlerinin dışında elektrik, su, kredi kartı tahsilatı, sosyal yardım ödemeleri, emekli maaş ve kredi ödemeleri, HGS, PTTCell, bedelli askerlik ödemeleri gibi bir çok hizmetlerde tercih edilen bir kurum haline geldi. Bizler 178. Kuruluş yıl dönümünü idrak ettiğimiz bu özel günde gösterilen ilginin bilinci içerisindeyiz. Değerli Sakarya halkına teşekkür ediyoruz” dedi. 

24 Ekim 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 722 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU