Günün Tarihi:24 Kasım 2020

İnovasyon çağrısı


Üniversite-Sanayi İşbirliği Topluluğu (SAÜSİ) tarafından hayata geçirilen ‘İnovasyon ve Girişimcilik’ etkinliği Opet Fuchs İnovasyon Lideri Ceyhan Güner’in katılımıyla Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

İşbirliği

Etkinliğe konuşmacı olarak katılan Opet Fuchs İnovasyon Lideri Ceyhan Güner, Opet Fuchs’un, çağın gerekliliği olan inovasyon kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla ürün, hizmet, süreç ve iş modellerini inovatif bakış açısıyla sürekli yenilediğini söyledi. Şirketlerin inovasyonun başrolde olduğu yeni iş dünyasına hızla adapte olması gerektiğini vurgulayan Güner, “Opet Fuchs olarak inovasyon bizim için stratejik bir odak noktası. Bu nedenle bu odağı doğru yönetebilmek adına bir yandan kurum içindeki inovasyon potansiyelimizi harekete geçirirken, diğer yandan da yenilikçi iş modelleri için entegrasyonların yanı sıra şirket ve üniversitelerle iş birlikleri konularına odaklandık” dedi.

Yeni düzen

 İnovasyonun yeni dünya düzeninde belirsizlikleri ortadan kaldırarak, müşterilerin bildiği veya henüz bilmediği ihtiyaçlarına sunulan yenilikçi iş modeli, hizmet ve ürünlerin oluşturulmasını amaçlaması gerektiğini de belirten Güner, “Fırsatların önümüze geldiği, ülke sınırlarının ortadan kalktığı bir dönemdeyiz ve bunu çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. In For Motion’ın hazırlık sürecinde ‘Kurumiçi Girişimcilik’ ve ‘Açık İnovasyon’ konularına odaklanacağız. Program kapsamında çalışanlarımıza mentor desteği vererek projelerini hayata geçirmelerine olanak sağlıyoruz. Çalışanlarımız kendi projelerinin sahipleri, liderleri olma fırsatı buluyor” dedi.

 

25 Ekim 2018 , Perşembe Bu haber toplam 578 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU