Günün Tarihi:8 Mart 2021

Amatöre maddi doping


Hükümetin seçim öncesi sözünü verdiği maddi destek kulüplere ulaştı.

Tam kadro yönetim

Sakarya Amatör Futbol Kulüpleri Federasyonu (SASKF) yönetimi tarafından düzenlenen kahvaltılı basın toplantısı Zaika kafede gerçekleştirildi. Yönetim kurulu üyeleri tam kadro olarak toplantıya katılınca tam bir gövde gösterisi oldu, birlik beraberlik mesajı verildi. Toplantıya; Başkan Yaşar Zımba, Genel Sekreter Ahmet Orhan, Başkan vekili Recep Odabaş, Yönetim kurulu üyeleri Uğur Kobaş, Hasan Zandolu, Ali Palas, Necmettin Koçak, Cavit Yılmaz, Selçuk Kurt, Mehmet Demir, Sezgin Tutar, Fatih Kanbur, Mehmet Bilgin, Fevzi Çolak, Hidayet Kahya,  Futbol il temsilcisi Tezcan Demir, yardımcısı Mustafa Yavuz ve disiplin kurulu başkanı Av. Cemal Başaran katıldı.


Zımba uzun konuştu

SASKF başkanı Yaşar Zımba yaptığı uzun konuşmada yönetime geldikleri günden bu güne kadar yaptıkları icraatlarını anlattı ve Sakarya amatör futbolunun zirvede olduğunu vurgulayarak özellikle son yapılan mali destek çalışmalarında büyük başarı elde ettiklerini belirtti. Civar illere göre Sakarya’da gözle görülür bir başarı oranı olduğunu belirten Zımba futbol oynanan sahalardan, kulüplerin desteklenmesi ile SASKF kurullarının tıkır tıkır ve bağımsız çalıştıklarını söyledi. Yaşar Zımba’nın konuşması Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon çalışmalarının adeta güllük gülistanlık içinde olduğunu gözler önüne serdi.  Başkan Yaşar Zımba’ın amatör sporlar içindeki salon sporlarına hiç değinmemesi ise dikkatlerden kaçmadı. 

26 Ekim 2018 , Cuma Bu haber toplam 887 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU