Günün Tarihi:2 Temmuz 2022

SASİAD’da başkan Karakaya


Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD) olağan kongresinde Bülent Esmer üyelerin oy birliğiyle görevini Ümit Karakaya’ya devretti.

Devir

SASİAD olağan genel kurulunu Limapark Otel’de gerçekleştirdi. Divanı; Günay Güneş, Hakan Alkan ve Ahmet Öztürk Hacıeyüpoğlu’nun yönettiği kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. SASİAD’ın mevcut Başkanı Bülent Esmer, görev süresinin dolmasıyla birlikte üyelerin oy birliğiyle Ümit Karayaka’ya devretti. Yoğun katılımla gerçekleşen kongrede konuşan Bülent Esmer, “Görevimi Ümit Karayaka’ya devrediyor olmaktan son derece mutluyum. Biliyorum ki Ümit Karaya aldığı görevi başarıyla yerine getirecek ve derneğimizi bir adım ileriye götürecektir” dedi.

Mücadele

Yeni dönem SASİAD başkanlığı yapacak olan Ümit Karayaka, “Enflasyon ile topyekün mücadele günümüzün modern imece metodudur. Geleneğimizde, kültürümüzde, genlerimizde dayanışmanın, paylaşmanın yani imece kültürü mevcuttur. Bizler yeni dönemde üyelerimizle daha sık bir araya gelerek, daha çok istişare, daha çok dayanışma içerisinde olacağız. Sorumluluğumuzun bilincinde olarak, vatanımızın, milletimizin, şehrimizin ve üyelerimizin menfaatlerini korumak ve hedefimize koşar adım ilerlemek için çalışacağız” dedi.

Liste

Başkan; Ümit Karayaka. Yönetim Kurulu Üyeleri; Ali Tamer Birlik, Suat Müctehitzade, Erdal Başer, Şevket Çalışkan, Murat Şİmşeker, Selahattin Bektaş, Zafer Şükür, Yavuz Fidanoğlu, Nail Ölmez, Rıdvan Elturan, Sercan Kaldan, Recai Sandıkçı, Ceyhun Eser, Tarık Özbay.

 

30 Ekim 2018 , Salı Bu haber toplam 1069 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU