Günün Tarihi:25 Şubat 2020

Dostluk kazandı 2-2


29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Ferizli Sentetik Saha'da dostluk maçı yapıldı. SASKFspor ile Ferizli 100ncü yılspor’u karşı karşıya getiren maçta centilmenlik hakimdi.

Sasfk: Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (SASFK) Yönetim Kurulu ile Ferizli 100. Yıl Spor eski futbolcularının karşı karşıya geldiği dostluk maçı hayli neşeli geçti. Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ile futbol severlerin tadına doyamadığı maçta ASFKspor Yaşar Zımba, Recep Odabaş, Hidayet Kahya, Tezcan Demir, Hasan Özkan, Hasan Zandolu, Selçuk Kurt, Recep Erbaş, Ali Kemal Yener, Fatih Kanbur,  Sezgin Tutar, Cavit Yılmaz'dan oluştu. ASFKspor'un teknik patronluğunu ise Necati Tiryaki yaptı.

Ferizli 100ncü yıl: Bir zamanların efsane isimlerin futbol oynadığı Ferizli 100. Yıl Spor ise Zeki Muzaç, Mustafa Gündoğdu, Erdal Erebilir, Yılmaz Yayla, Efkan Gürel, Murat Aytaç, Ender Tunca, Muammer Keçeci, Yüksel Kadıoğlu,  Mehmet Arslan, Selçuk Gürses, Ertekin Sarı, Muzaffer Bektaş ve Hüseyin Cumalı'dan oluştu. Eski yıldızların teknik direktörlüğünü ise Hacı Murat İçel yaptı. Baştan sona çekişmeli ve Fair Play geçen karşılaşmada ASFK Başkanı Yaşar Zımba, Mustafa Gündoğdu, Erdal Erebilir, Hidayet Kahya futbollarıyla göz doldurdu. 

31 Ekim 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 381 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU