Günün Tarihi:5 Ağustos 2021

Meraklı güven tazeledi


Diyanet-Sen Sakarya Şubesi’nin 5. Olağan Genel Kurul toplantısında Başkan Nihat Meraklı ve yönetimi güven tazeledi.

Kurul

Erenler Gülpınar Tesisleri’nde gerçekleştirilen Diyanet-Sen Sakarya Şubesi delegelerinin büyük ilgi gösterdiği Genel Kurul'a genel merkez adına Genel Başkan Yardımcıları Hacibey Özkan, Mehmet Yaman ve Ali Güzeldal katıldı.  Toplantıda Şube Başkanı Nihat Meraklı bir konuşma yaparak, gelecek dönem yapılması planlanan faaliyetlerle ilgili bilgiler verdi. Daha sonra Genel Kurul’a hitap eden Genel Başkan Yardımcısı Ali Güzeldal’da özverili hizmetlerinden dolayı şube yönetimine teşekkür ederek, delegasyon ve katılımcıları selamladı.

Kardeşlik

Divan Başkanlığı’nı Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman’ın yaptığı toplantıda son olarak konuşan Genel Başkan Yardımcısı Hacibey Özkan, Diyanet-Sen’in demokrasi ve şeffaflığa son derece önem verdiğini belirterek, “Bizim kongrelerimizde şartlarını taşıyan herkes aday olabilir. Bugün de burada demokrasinin kardeşliğin hakim olduğunu görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Kardeşçe yarışıp kim kazanırsa onunla birlikte yola devam etmek sendikamıza da bizlere de kazandırır” şeklinde  konuştu.

Liste

Şube Başkanı Nihat Meraklı. Yönetim kurulu; Şube Bşk. Yrd (Şube Bşk. Vekili) Ali Rıza Yavuz, Şube Bşk. Yrd. (Teşkilatlanma) Metin Bakır,  Şube Bşk. Yrd. (Mali İşler)  İsmail Yayla, Şube Bşk. Yrd. (Basın ve İletişim) Orhan Yılmaz, Şb. Bşk. Yrd. (Toplu Söz. ve Mevz) Mehmet Kaya, Şube Bşk. Yrd. (Eğt ve S İşler)  Hasan Akkaya.

 

1 Kasım 2018 , Perşembe Bu haber toplam 612 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU