Günün Tarihi:23 Ocak 2021

4 istekli teklif sundu


SASKİ tarafından hayata geçirilecek yeni laboratuvar hizmet binası için ihale kapsamında 4 istekli teklif sundu.

İhale

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Serdivan’dan bulunan Hızırilyas Su Yönetim Merkezi’nde hayata geçirilecek Laboratuvar Hizmet Binası Projesi’nin ihalesi tamamlandı. Komisyon Başkanlığı Abone İşleri Dairesi Başkanı Mücahit Yıldız’ın üstlendiği ihalede 4 istekli teklif sundu. İhalenin ardından açıklamalarda bulunan Yıldız, “Vatandaşlarımızın musluklarına kaliteli ve sağlıklı içmesuyu ulaştırıyoruz. Atıksu arıtım oranları bakımından en önde gelen şehirlerden birisi konumundayız.”

Kontrol ediyoruz

Mücahit Yıldız, “Sürekli numuneler alarak suyun her anını kontrol ediyoruz. Mevcut laboratuvarımız gerekli akreditasyonlara ve yeterlilik belgelerine sahip. Bu proje ile laboratuvarımızı tam donanımlı ve uluslararası standartlarda bölgenin en kapsamlısı haline getireceğiz. İhale komisyonumuz isteklilerin tekliflerini değerlendirerek sonuçları kısa süre içerisinde kamuoyuna açıklayacak. Hayırlı olsun” diye ifade etti.

Teklifler

Saltıkoğulları Müt. San. ve Tic. Ltd. Şti.      6.949.000,00 TL

Şahin Sevim                                                   6.250.000,00 TL

Boen İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.                     7.274.000,00 TL

Elmas Yapı Müh. Ltd. Şti.                            9.284.000,00 TL

 

2 Kasım 2018 , Cuma Bu haber toplam 637 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU