Günün Tarihi:21 Ekim 2020

Çelik Hendek’i gezdi


AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, önceki dönem Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik’le bir araya gelerek ilçe genelinde vatandaşları ziyaret etti.

Ziyaret

Geçen dönem Bilim ve Sanayi Bakan Yardımcılığı yapan Hasan Ali Çelik, Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’nun öğleden sonraki faaliyetlerine katılarak bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Hasan Ali Çelik, Ali Kemal Sofu ve beraberindekiler öncelikli olarak Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyaret etti. Geçmiş dönem Bakan Yardımcısı Çelik, İlçe Başkanı Sofu ve Belediye Başkanı Püsküllü, Hendek Meydanı’nda ufak bir gezi yaparak vatandaşlarla sohbet etti.

Fikir alışverişi

Bayraktepe Dernek Başkanı Özcan Nalbant ve Dernek Yöneticisi Osman Aydın ile derneğin faaliyetleri hakkında sohbet edip,  karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Bakan Yardımcısı Çelik, başarılar diledikten sonra farklı bir ziyaret için dernekten ayrıldı. Başkan Nalbant ve Aydın ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi.

Sohbet

Çelik ve Sofu yönetim kurulu üyeleri ile birlikte işyeri ve ev ziyaretleri yaparak günlük faaliyetlerini tamamladılar. Sofu, “Bakanımız öğleden sonraki programlarımıza katılarak bizleri mutlu etti. Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken, engin birikiminden de bir kez daha nasiplendik. Ziyaretinden dolayı bakanımıza teşekkür ederiz. Günlük olarak düzenlediğimiz ziyaretlerimiz şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte devam edecek. Üzerimizde bulunan sorumlulukları titizlikle yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.”

Gelişime öncülük

Sofu, “Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde faaliyete başlayan yeni İstanbul Havalimanı ve Fatih Sondaj Gemisiyle şimdiye kadar yapılmayanları yapıyor. Tamamlanan tüm çalışmaların vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz. Partimizin iktidar olduğu süre içerisinde ülkemiz artık hayal olmaktan çıkan çalışmalar sayesinde büyük gelişimler gösterdi.  Lafa değil icraata bakarız sözünü benimseyerek bizde Hendeğimizin gelişmesinde öncülük edeceğiz” dedi.

4 Kasım 2018 , Pazar Bu haber toplam 554 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU