Günün Tarihi:29 Ekim 2020

‘Durmak ve yorulmak yok’


AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ziyaretlerini bu hafta partisinin kurucularına ayırdı.

Güncel meseleler

Başkan Sofu ilk olarak ilçe teşkilatında görüşmeye gelen vatandaşlarla ilgilenerek sohbet etti.

Başkan Sofu önceki dönem Kadın Kolları Başkanlarından Gülşen Fatma Dursun ve Emine Tosun’u iş yerlerinde ziyaret ederek gündem ve güncel meseleler üzerine istişarelerde bulundu. Başkan Sofu Hendek Ak Parti Kurucu üyeleri ve esnaf ziyaretlerini yaparak günü tamamladı.

 

Yaklaşan seçimler

Başkan Sofu değerlendirmesinde “Yaklaşan yerel seçimler için Genel Merkezimiz, İl yönetimimiz ve İlçe Teşkilatımızla sürekli istişareler yapıyoruz. Bu istişarelerimizi kurucu üyelerimizle her seçim öncesi sık sık yapıyorduk şimdi de kurucu üyelerimizi ziyaret ederek onlarında fikirlerini aldık. Yaklaşan seçimlerde ilçemizin nabzını ölçmek ve yerel seçimlere eksiksiz hazırlanmak için çalışmalarımızı artırdık. Bununla birlikte İlçemizin önde gelen büyüklerine ve esnaflarımıza uğrayarak fikir, görüş ve yönlendirmelerini değerlendirerek, bir nevi ön hazırlık yapıyoruz” dedi.

 

İstişareye devam

Sofu, “Göreve geldiğimiz 7 yıl boyunca 7 önemli seçimden de ilçe teşkilatımızla yürüttüğümüz özverili çalışma sayesinde yüz akıyla çıktık. Her seçimde bir öncekinden edindiğimiz bilgilerin birikimleriyle daha diri ve tecrübeli bir teşkilat olduk. Seçim süresince yürüteceğimiz çalışmalar hakkında partimizde görev almış olan başkanlarımızla, esnaflarımızla ve değerli büyüklerimizle istişarelerimize devam edeceğiz. Meydanların nabzını tutarken diğer bir yandan teşkilatımıza gelen vatandaşlarımızın dertlerini dinliyor sıkıntılarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizim davamızda ‘Durmak’ ve ‘Yorulmak’ kelimeleri yoktur. Kendimizle yarışıp, yaptığımız her çalışmanın daha iyisi için uğraşırız” dedi. 

5 Kasım 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 654 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU