Günün Tarihi:25 Ekim 2020

Su üstü arama eğitimi


Afet ve Acil Durum Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğü ekipleri hizmet içi eğitim programı kapsamında Sapanca Gölü’nde ve Akyazı Mudurnu Çayında su üstü arama kurtarma eğitimlerine devam ediyor.

Ekipler su üstünde meydana gelebilecek olaylarda kullanılacak olan araç ve gereçlerle; Olay bölgesine hızlı intikal ve konuşlanma, Sonar cihazı ile arama teknikleri, kazazedeye etkin müdahale ve kurtarma teknikleri, arama kurtarma personelinin akıntılı suda yüzme ve kurtarma teknikleri, su üstü arama kurtarma botları, araç - gereç ekipmanları kullanımı teknik ve kabiliyet bilgilerini tekrar edip geliştirerek, afetlere müdahalede imkân ve kabiliyetleri artırmaktadırlar. 

5 Kasım 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 532 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU