Günün Tarihi:16 Mayıs 2021

Asfaltlama için kredi bekleniyor


Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk başkanlığında gerçekleştirilen belediye meclisi Kasım ayı toplantısında; ilçe genelindeki asfaltlama için İller Bankası’ndan beklenen kredi görüşüldü.

Maddeler

Toplantıda; 4 gündeme 1 ek madde ilave edildi. 5 madde görüşülüp karara bağlandı. Meclis yoklamasının ardından gündem dışı söz alan meclis üyeleri dilek ve temennilerini iletti. Bu ayki meclis gündeminin en önemli maddesi asfalt için belediyemizin İller Bankasından 3 milyon kredi talep etmesi ve asfalt çalışmalarının devam etmesiydi. Başkan Soğuk, “Fen işleri ekibimiz gerekli ölçümlerini yaptı. İller Bankasının onaylaması halinde bu kredi asfalt için yeterli olacaktır. Asfalt meselesi hepimizin sorunudur. Kış gelmeden bir an önce başlamalıyız” dedi.

Yetki

AK Parti ve MHP guruplarının ortak önerisi ve Ferizli Belediye Meclisinin oy birliği ile İller Bankasından kredi için yetki verildi. Yetkinin ardından Ferizli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından İller Bankasına başvurulacak. İller Bankası kabul ettiği takdirde acilen tüm yollar asfaltlanacak.  Belediye Başkanı Ahmet Soğuk gösterdikleri güzel yaklaşımdan dolayı meclis üyelerine teşekkür etti. 

6 Kasım 2018 , Salı Bu haber toplam 677 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU