Günün Tarihi:29 Mart 2020

Karasu terfi etti


Karasu Yalıspor ve Karasu Halk Eğitim Merkezi öğrencileri kuşak terfi sınavında ter döktü

Diploma töreni
Yaklaşık 120 öğrencinin katıldığı kuşak terfi sınavında Karasulu sporcular bir üst kuşağa geçmenin heyecanını yaşadılar. Kuşak sınavının ardından ise diploma töreni gerçekleşti. Diploma törenine Karasu Belediye Başkan Yardımcısı Hamza Uğur, Karasu Gençlik hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, Karasu Milli Emlak Müdürü Ömer Naci Yılmaz, Karasu Jandarma Komutanlığından Nejdet Alkan, Kocaali İlçe Müftüsü Muzaffer Özbay, Karasu Atatürk Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Hasan Depe, Karasu Yalıspor yönetimi ve veliler katıldı. Kuşak sınavında başarılı olan sporculara diploma ve yeni kuşaklarını takdim edildi.

Tebrik ve teşekkür
Antrenör Şevki Abakoç, karatede olgunlaşmanın ve mükemmelleşmenin sembolü olan kuşak sınavlarında ter döken sporcularını tebrik etti ve “Karasu ilçemizde karate branşına destek veren Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Karasu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç ve Karasu Halk Eğitim Müdürü Sait Özkan’a teşekkür ederim” dedi. 

8 Kasım 2018 , Perşembe Bu haber toplam 525 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU