Günün Tarihi:30 Haziran 2022

AK Arifiye Gençlik mahalleleri geziyor


AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç, Başkan Yardımcıları Hakan Turan, Ali Özbey ve Rıdvan İkiz ile birlikte mahalleleri ziyaret ediyor.

Gençlerle buluşma

Başkan Ahmet Can Tanç öncülüğünde, Sorumlu Başkan Yardımcısı Hakan Turan'ın hazırladığı programlar çerçevesinde yönetimle bir araya gelen mahalle başkanları sorunlar ve çözümleri üzerine istişareler yapılıyor. AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç'ın ziyaretler hakkında gerçekleştirdiği açıklamasında, “Mahalle ziyaretlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz . 12 tane mahallemize ziyaret gerçekleştirdik. Bu ziyaretler kapsamında mahalle başkanlarımız ve genç kardeşlerimiz ile görüşmeler gerçekleştirdik” dedi.

Aşkla çalışmak

Tanç, “Mahalle başkanlarımızı ve genç kardeşlerimizi 11 Kasım Pazar günü gerçekleştireceğimiz İl Gençlik Kolları Danışma Meclisine davet ettik. Genç kardeşlerimizin fikirlerini ve taleplerini dinledik. AK Gençlik olarak her zaman fikren ve siyaseten zinde olmak, gücümüzü yeni düşünceler ile tazelemek üzere sık sık bir araya geliyoruz. AK Gençlik için boşa harcayacağımız tek bir dakikamız, heba edilecek tek bir saniyemiz dahi yoktur. Her zaman masada ve sahada ilk günkü aşkla çalışmaya sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. 

9 Kasım 2018 , Cuma Bu haber toplam 876 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU