Günün Tarihi:28 Eylül 2020

Siyer-i Nebi yarışması Aralık’ta


Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Erenler İlçe Başkanlığı, Hz. Muhammed'in hayatını gençlere öğretmek amacıyla lise ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenledikleri Siyer-i Nebi Yarışması'nın bu yıl 15 Aralık'ta yapılacağını bildirdi.

Sunum yapıldı

Her yıl geleneksel olarak Türkiye genelinde düzenlenen yarışmanın ilk startını verdiklerini bildiren AGD Erenler İlçe Başkanı İzzet Demir, “Erenler ilçesinde 7 devlet lisesini müdürler nezdinde ziyaret ettik ve yarışma programımızı anlattık. Ayrıca ilgili tanıtım broşürlerini teslim ettik. Son olarak da Erenler ilçe Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ederek, Siyeri Nebi Yarışması hakkında sunum yaptık” dedi.

Peygamberimizin hayatı

Hz. Muhammed'in hayatını gençlere öğretmek amacıyla lise ve ortaokul öğrencilerine yönelik düzenledikleri Siyer-i Nebi Yarışması'nın bu yıl 15 Aralık'ta yapılacağını bildiren AGD Erenler İlçe Başkanı İzzet Demir,  “Hz. Muhammed'in hayatının gençler tarafından daha iyi bilinmesi hedefiyle ‘Gençler, Efendisi'nin izinde' sloganıyla başlattıkları Siyer-i Nebi Yarışması'nın, bu yıl 5. gerçekleştirilecek. Peygamber sevgisini aşılamak ve O'nu günümüz gençliğine rehber olarak tanıtabilmek amacıyla Siyer-i Nebi Yarışması'nı düzenliyoruz” dedi. 

13 Kasım 2018 , Salı Bu haber toplam 660 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU