Günün Tarihi:17 Ocak 2021

Arifiye heyetinden valiye ziyaret


Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Ali Başar ve yönetimi Sakarya Baro Başkanı Avukat Abdurrahim Burak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bilgi verildi

Misafirlerini Yönetim Kurulu Üyesi Av. Özay Turan, CMK-Adli Yardım Koordinatörü Av. Alim Mert ve Av. Gülben Demircan Babaoğlu ile birlikte ağırlayan Baro Başkanı Burak’a görevinde başarılar dileyen Başkan Karakullukçu, kurumlar arasındaki iletişimin güçlendikçe sorunların çözümünün hızlanacağına dikkat çekti. Baro Başkanı Burak, Baro’nun her zaman belediyenin yanında olduğunu söyledi.  Heyete, avukatlık hizmetinden yararlanmaya, ekonomik gücü olmayan bireylere hukuki başvurularını yapabilmeleri ya da davalarını açabilmeleri için hukuki yardım sunmaya çalışan adli yardım bürosunun sınırlı kaynağının artırılması durumunda şehrimizde yaşayan maddi açıdan güçsüz ve adalete erişimde zorluk yaşayan vatandaşlarımız bakımından bilgi verildi.

Güçsüzlerin yanında

Başta belediye olmak üzere sosyal açıdan önemli görevler ifa eden kamu veya sivil toplum kuruluşları adli yardım bürosunun desteklemesi durumunda hizmetin daha da yaygınlaştırılacağı ifade eden Baro Başkanı Burak, “Baro güçsüzün, mağdurun her zaman yanında olacaktır” dedi.  Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ise yapılan görüşme sonunda Sakarya Barosunun Adli Yardım konusundaki çalışmalarına belediye olarak gereken desteğin verileceğini dile getirirken, Baro Başkanı Burak’da Başkan Karakullukçu ve İlçe Başkanı Ali Başar’a teşekkür etti.

 

14 Kasım 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 573 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU