Günün Tarihi:16 Haziran 2021

Valiye ‘Hoş geldin’ ziyaretleri


Sakarya’nın yeni Valisi Ahmet Hamdi Nayir’e hayırlı olsun ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor.

Muhtarlar ziyareti

İlk olarak Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ve yönetimini kabul eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, nazik ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu ifade etti. Sayın Nayir ile birlikte çalışmaktan onur duyacaklarını ifade eden Başkan Erdem, ayrıca Federasyonun çalışmaları hakkında da bilgiler verdi. Ziyaretçilerini Valilik Toplantı Salonunda ağırlayan Vali Ahmet Hamdi Nayir,  muhtarlara güzel temennileri için teşekkür ederek, halka ulaşmanın ilk noktasında bulunan muhtarların, sorunların çözümü açısından da çok önemli bir görev ifa ettiklerini belirtti.

 

3. OSB yönetimi

Nezaket ziyaretinde bulunan 1. İdare Mahkemesi Başkanı İlter Ekşi’ye hayırlı olsun dilekleri için teşekkür eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, 3. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Güneş ve yönetim kurulu üyeleri ile de bir süre görüşerek, ziyaretleri için teşekkür etti.

 

İl Sağlık Müdürlüğü

Vali Ahmet Hamdi Nayir,  İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İlçe Sağlık Müdürleri ve Başhekimleri de Valilik Toplantı Salonunda kabul ederek, sağlık alanındaki çalışmalar hakkında bilgiler aldı. 25. dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci ile bir süre makamında görüşen Vali Ahmet Hamdi Nayir, hayırlı olsun dilekleri için kendisine teşekkür etti.

 

Ziyaret edenler

Ziyaretler çerçevesinde; İl Defterdarı Mustafa Ceylan ve Defterdarlık personeli, Sakarya FESA Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Duman, habervole.com İnternet Haber Müdürü Sabahattin Birinci, dernekturk.com İnternet Haber Sitesi Haber Müdürü Necla Bakan, Taka Gazetesi Sakarya Bölge Temsilcisi Levent Candan, Sapanca Engelli Anneleri ve Çocukları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Divan Kurulu Başkanı Aslı Kuru, Garanti Bankası Erenler Şube Müdürü Suat Kul ile şube personelleri, Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Sakarya Sivil Toplum Platformu Başkanı Av. Önder Döker, Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hasan Alişan ve yönetimi,  İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik, Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Avni Uçar ile Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Vali Ahmet Hamdi Nayir, ilimizin gelişmesi ve sorunların çözümü için hep birlikte çalışacaklarını ifade etti.

 

Herkese teşekkür

STK başkan ve temsilcileri, basın mensupları, kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör temsilcilerinin tebriklerini bugün de kabul eden Vali Nayir, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek herkese teşekkür etti. Vali Nayir ziyarette bulunanlardan faaliyetler ve çalışmaları hakkında bilgiler alırken, ortak hedeflerinin ilimizin her alanda gelişmesi olduğunu ve bu hedef doğrultusunda tüm paydaşlarla hep birlikte çalışacaklarını söyledi. 

16 Kasım 2018 , Cuma Bu haber toplam 725 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU