Günün Tarihi:22 Ekim 2021

Hendek seçime hazırlanıyor


AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları seçim çalışmaları kapsamında ilçe genelinde ziyaretlerini gerçekleştiriyor.

Halkın nabzı

Başkan Sofu, ilçe merkezinde  bir süredir devam ettirdiği esnaf ziyaretlerini,  aralıksız yürütmeye devam ederken, ilçede eğitim veren kurumlara da giderek istişarelerde bulunuyor. “İstişaresiz işimiz olmaz” diyen Başkan Sofu, gittiği her ziyarette görüş ve önerilere dayalı fikir alışverişlerinde bulunup halkın nabzını tutuyor. Kadın Kolları hafta başından itibaren sandık bazlı ev toplantıları gerçekleştirerek, kurum ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra ilçemizde hasta ve yaşlıları sık sık ziyaret edip, hayır dualarını alıyor.

Gençlerle buluşuyor

 Diğer taraftan Gençlik Kolları, özellikle akşamları “Ak Parti ile  Siyaset  Gençleşiyor” sloganıyla mahalle mahalle gezerek, gençlerle bir araya gelip sahada koordineli bir çalışma yürütüyor. İlçede eğitim görmekte olan üniversiteli gençlerle de bir araya geleler hoş bir sohbet ortamı gerçekleştiriyor.

Değerlendirme

Başkan Sofu “Teşkilatımızın kademeleri ile ilçemizin bütün mahalle ve sokaklarını gezerek, vatandaşlarımızdan aldığımız bilgileri değerlendiriyoruz. Ayrıca esnaf, yaşlı ve hasta ziyaretlerini gerçekleştiriyor, sandık kurulu ve ev toplantılarımıza düzenli bir şekilde devam ediyoruz.  Kısacası rutin programlarımızın üstüne, ek programlar yaparak zamanımızı yerel seçimlerde daha isabetli hamleler yapmak için değerlendiriyoruz.”

İstişare

Sofu, “Her kesim ve görüşten vatandaşlarımızla bir araya gelerek istişare edip yol haritamızı çiziyoruz. Çalışmak özveri işidir Ak Parti teşkilatı olarak bunu benimsemiş bir yapıya sahibiz, vatandaşlarımız için ulaşılabilir bir siyaset yapıyoruz. İstikrarlı bir şekilde Hendek’te en iyisini gerçekleştirebilmek ve vatandaşlarımıza daha verimli olabilmek adına önce Millet diyerek,  Milletimize hizmet yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz” şeklinde konuştu. 

16 Kasım 2018 , Cuma Bu haber toplam 678 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU