Günün Tarihi:24 Kasım 2020

KYK çalışanları kahvaltı yaptı


Serdivan’de bulunan KYK Sabahattin Zaim Erkek Öğrenci Yurdu güvenlik çalışanları Kasım ayı aylık kahvaltı toplantısında buluştu.

Güvenlik görevlileri

KYK Sabahattin Zaim Erkek Öğrenci Yurdu özel güvenlik personeli sabah yurt idare binası çalışma ofisinde kasım ayı kahvaltı toplantısında buluştu. Yurt Müdürü Paşa Odabaş, Yurt Müdür Yardımcısı Murat Çam, yurt memurları, Sabahattin Zaim Güvenlik Şefi Fikret Kaba, güvenlik amirleri ve çalışan güvenlik görevlilerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

Plaket

Daha rahat ve huzurlu ortamlar için Sabahattin Zaim Yurdunda Yurt Müdürü Paşa Odabaş ve yurt yönetim memurları, güvenlik personeliyle toplantı gerçekleştirdi. Ayın güvenlik görevlisi seçilen Fırat Akın'a yurt müdürü Odabaş plaket takdim etti.

Eksiklikleri tamamlıyorsunuz

Sabahattin Zaim Erkek Öğrenci Yurdu Yurt Müdürü Paşa Odabaş, “Yurdumuzda bizlerin eksiklerini sizler tamamlıyorsunuz. Sizler bu kurumun gözü kulağısınız. Bizler yoğun tempo içerisindeyiz güvenlik çalışanlarımızı olarak yurtlarımızda sizlere emanet” dedi. Ayrıca toplantıda Sabahattin Zaim Erkek Öğrenci Yurdu güvenlik çalışanları olarak bazı iş hakkındaki eksikliklerde konuşuldu. 

16 Kasım 2018 , Cuma Bu haber toplam 1053 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU