Günün Tarihi:28 Eylül 2020

Arifiye Kaymakamı veda etti


Bursa’nın Yıldırım ilçesine geçici atama ile görevlendirilen Arifiye İlçe Kaymakamı Adem Yazıcı için veda yemeği düzenledi.

Yemeğe katılım

Nehirland’ta düzenlenen veda yemeğine, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AK Parti İlçe Başkanı Ali Başar, Arifiye Müftüsü Mehmet Türkoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, CHP İlçe Başkanı Ali Gökpınar, MHP İlçe Başkanı Murat Yördan, İlçe eski Jandarma Komutanı Gencay Taşdemir, İlçe Emniyet Müdürü Güven Alan, Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı, Arifiye Belediyesi Başkan Yardımcıları Adnan Akbaş, Adnan Ağırman, Osman Oğuz Özer ve davetliler katıldı.

Desteğini esirgemedi

Yemekte konuşan Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, “Kaymakamımız Adem Yazıcı, ilçemizin kurulduğu 2008 yılından bu yana dördüncü kaymakamımız. Arifiye’mizde görev yaptığı iki yıllık süre içerisinde, kendisiyle daha önceki kaymakamlarımızla olduğu gibi çok uyumlu ve verimli bir çalışmamız oldu. İlçemizi geliştirmek ve güzelleştirmek adına yaptığımız tüm projelerin içerisinde yer alarak desteğini ve ilgisini hiç esirgemedi. Tabi,ben buna veda yemeği demiyorum, benim için daha çok görev değişikliği yemeği. Kendisi, Bursa Yıldırım’a gitse de bizim için Arifiye’li” dedi.

Güzelleştirmek için

Onuruna verilen yemekte konuşan Kaymakamı Yazıcı, “Arifiye’de görev yaptığım süre içerisinde çeşitli vesilelerle birçok yerde konuşma yaptım. Bu akşam yaptığım konuşma en zor yaptığım konuşmalardan bir tanesi. Her ne kadar veda olarak ifade edemesekte, memuriyetin verdiği görev değişikliği nedeniyle aranızdan ayrılıyorum. İki yıllık görev süresi içerisinde gerek sayın belediye başkanımız, gerek siyasi parti yöneticilerimiz, gerekse kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile birlikte çok uyumlu bir çalışma ortamı yakaladık. Ben de Arifiye’yi geliştirmek ve güzelleştirmek için bu uyumlu ekibe destek olabilmek için  kanunların bana verdiği tüm yetkiyi kullanarak elimden gelen gayreti sarf ettim” dedi.

10 yaşında ilçe

Yazıcı, “Samimiyetimle ifade etmek isterim ki, Arifiye en huzurlu, en rahat ve en keyifli görev yaptığım ilçelerin başında geliyor. Bunu sağlayanda sizlersiniz. Geldiğimizde sekiz yaşında gencecik,  pırıl pırıl bir ilçe devraldık. Şimdi de 10 yaşında gencecik, pırıl pırıl bir ilçeyi bizden sonraki arkadaşımıza devrediyoruz. Arifiyemiz ilimizin sanayi merkezi, ilimizin ihracat şampiyonu, bunun yanında birçok etnik kökene sahip vatandaşımızın kardeşçe yaşadığı  doğa harikası bir ilçemiz. Birçok yatırıma ihtiyacı var. İnanıyorum ki bu ekip Arifiye’yi Sakarya’nın yeni cazibe merkezi yapacak. Hepinize sevgilerimi, saygılarımı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Hediyeler verildi

Konuşmalardan sonra Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu başta olmak üzere, çeşitli kurum ve kuruluş yöneticileri günün anısına, Kaymakam Adem Yazıcı’ya çeşitli hediyeler takdim etti. 

16 Kasım 2018 , Cuma Bu haber toplam 537 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU