Günün Tarihi:9 Ağustos 2020

SEDAŞ ağaçları buduyor


SEDAŞ hat bakımı, kaliteli enerji, müşteri memnuniyeti, can ve mal emniyeti için iletkenlere temas eden ağaç dallarının budanmasını sağlıyor.

Önlem

SEDAŞ enerji kalitesini artırmak, teknik kayıplarla mücadele etmek ve arıza olasılıklarını azaltmak için elektrik şebekesine temas eden ağaç dallarını temizleyerek, meydana gelebilecek arıza ve kesintiler için önlem almaya devam ediyor.  Karlı veya fırtınalı havalarda kar ve buz yüküyle ya da fırtınanın dinamik etkisi ile yan yatan veya hatta devrilen ağaçların, fırtınada iletken telleri çırpan ve kısa devrelere yol açan ağaç dallarının elektrik şebekesinde enerji kesintilerine yol açmaması için önlemlerini alan SEDAŞ, vatandaş ihbarlarının ve yerel yönetimlerle işbirliğinin  çok değerli olduğunu belirttiler.

 

27 Kasım 2018 , Salı Bu haber toplam 509 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU