Günün Tarihi:21 Haziran 2021

Kaynaşmaya destek


Erenler Yücel Ballık Ortaokulu Müdürü Vecihi Akbabadan, Okul Aile Birliği Başkanı Beyhan Adıgüzel ile Kütüphane Sorumlusu İlknur Erin’in öğrencilerin ve ailelerinin kaynaşmaları için hazırladıkları ve hazırlayacakları projelere tam destek vereceğini belirtti.

Amaç

Yücel Ballık Ortaokulu Müdürü Akbabadan, Okul Aile Birliği Başkanı Adıgüzel ve Kütüphane sorumlusu Er ile birlikte yaptıkları 2018 öğretim yılında yapılan çalışmaları değerlendirdikten sonra yaptığı açıklamada, “Okulumuzun aile birliği başkanı ve yönetim kurulunun öğrencilerimiz ve velileri arasında bir köprü oluşturmaktadırlar  öğrencilerimiz arasında ailelerinin arasındaki sorunlarını bizlere aktarıyorlar birlikte sorunları çözmeye çalışıyoruz. Burada önemli olan öğrencilerimizin huzurlu ve geleceklerine dahil iyi bir eğitim almalarını topluma faydalı bireylerin yetişmesin  sağlamaktır.”

Kitap

Akbabadan, “Bu konuda Başkanımız Beyhan Adıgüzelle ve yönetim kurulu arkadaşlarımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Okulumuzun kütüphanesinde  görevli olan arkadaşımızın da öğrencilerimize gösterdiği yakın ilgiden  öğrencilerimizde, bizde memnunuz. Kitap sayılarını öğrencilerimizin de isteklerini dikkate alarak çoğaltıyoruz”  diye belirtti. Adıgüzel, “Okul idarecilerimiz öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ile birlikte bir aile gibiyiz. Hedefimiz 2019 yılında  sosyal kültürel etkinliklerimizi daha şimdiden programlarımızı hazırlıyoruz”  dedi. 

28 Kasım 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 704 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU