Günün Tarihi:18 Ekim 2021

Yeni kulüp yeni heyecan


İlimiz amatör futboluna yeni bir soluk getiren Ada Futbol Kulübü güçlü yönetimiyle iddialı

Başkan Kadir Şirin

Futbolcu tarlası olarak bilinen ilimizde yeni bir kulüp daha resmen kurulmuş oldu. Sezon başında çalışmalarına start veren, yapılan Olağanüstü Genel Kurulla da yönetimi şekillenen Ada Futbol Kulübü, önceki akşam görev bölümü yaptı.  

 Yönetimdeki isimler

İdris Caymaz, Çetin Karacançay, Salim Şirin, Rauf Batuboylu ve Zafer Demircioğlu’nun Onursal Başkan olduğu Ada Futbol Kulübünün yönetimindeki isimler ve görevleri şöyle; Başkan; Kadir Şirin. Başkan Yardımcıları: Cumhur Balaban, Cüneyt Ulu, Ufuk Adak, Emre Akbulut ve Cevdet Koçak. Hukuk İşleri Komitesi: İbrahim Adıyaman. Genel Sekreter: Bülent Mangıroğlu. Futbol Şube Sorumlusu: Mustafa Yakupoğlu ve Ali Yalçın Kaptan. Genel Kaptan: Ersan Küsmez, Çağatay Şirin ve Semih Kınalı. As Başkanlar: İrfan Dal, Süleyman Yakupoğlu ve Mürsel Narin. İdari-Mali İşler Komitesi: Rıdvan Ertürk, Kenan Kalk ve Şener Gürsel. Basın Sorumlusu: Safa Polat ve Suat Beyenal. Sayman: Arzu Adak. Basketbol Komitesi: Levent İleriler ve Güven Tekin. Tesis-Kulüp Sorumlusu: Volkan Şirin ve Gazi Aksoy. Altyapı Sorumlusu: Hasan Aksakal, Semih Yokuşoğlu, Cemil Kopsalı ve Enver Ekrem. Üye: Alpay Şirin, Recep Ünal ve Seçkin Akbulut. 

 

29 Kasım 2018 , Perşembe Bu haber toplam 1011 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU