Günün Tarihi:21 Eylül 2021

Arifiye’de yatırımlar değerlendirildi


Arifiye Kaymakamı Bekir Dınkırcı, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşların müdürleriyle yatırımları değerlendirdi.

Toplantı

Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda, Vali Yardımcısı Arifiye Kaymakam Vekili Bekir Dınkırcı yönetiminde, 5442 Sayılı İl İdaresi Kanunu’nun 40. maddesi gereğince; Kamu Kurum ve Kuruluş amirlerinin katılımıyla İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı yapıldı. Toplantıda; Kamu hizmetlerinin etkin, hızlı, verimli ve sağlıklı yürütülmesini sağlamak, kurumlar arası koordinasyonun sağlanması, kamuda tasarruf tedbirleri, resmi taşıt kullanımlarındaki uygulamalar, vatandaşlara yönelik en iyi kamu hizmetini sunabilmenin önemi gibi konular ele alındı.

Sorun-çözüm

Kaymakam Dınkırcı, daha sonra gündem maddelerini katılımcılarla paylaşarak, Cumhurbaşkanlığı ve Bakanlıklar tarafından yayınlanan Kararname, Yönetmelik, Genelge ve Tebliğlerin takip edilerek uygulanmasını ayrıca kamu hizmetlerinin sunumu esnasında uygulanması ile uygulama anında ortaya çıkabilecek sorunların çözümüne ilişkin konular hakkında bilgiler verdi ve tavsiyelerde bulundu. Toplantıda kurum müdürleri görüş ve önerilerini sundular. 

30 Kasım 2018 , Cuma Bu haber toplam 526 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU