Günün Tarihi:23 Ocak 2022

‘Koltukların sahibi değiliz’


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan ve birliğe bağlı oda başkanlarıyla bir araya geldi.

Hoş bir sada

Büyükşehir Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen buluşmada esnaf temsilcileri Başkan Toçoğlu’na Sakarya’ya kattığı değer ve esnaflarla olan uyumu dolayısıyla teşekkür etti.Esnaf temsilcileri ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “Bizler Allah’a ve kadere iman etmiş insanlarız. Hakkımızda böylesi takdir görüldü. Birkaç gündür gerçekten çok sevindiğim bir durum var ki eş, dost, esnaf, vatandaş, partili, partisiz birçok arkadaşımız aradılar. Çok memnun oldum. Her zaman ifade ettiğim gibi; önemli olan hoş bir sada bırakmaktır. Görev süresi bittiğinde çarşıda gezerken bir esnafla çay içebilmektir önemli olan” dedi.

Gönül koymayacağız

Toçoğlu, “Makam ve mevkiler gelip geçicidir. Oturduğumuz koltukların ebediyen sahipleri biz değiliz. Bundan 10 yıl önce bizleri Büyükşehir Belediye başkanlığı görevine layık gören irade bugün artık dinleneceksin dediğinde gönül koyacak halimiz yok. Bu süreçte esnaflarımızla çok iyi bir uyum yakaladık. Esnafımızla olan iyi ilişkilerin şehrin en büyük kazancı olduğunu düşündük. STK’larımızla, ilçe belediyelerimizle, kurum ve kuruluşlarla, milletvekillerimizle, partimizle daima uyum içerisinde çalıştık. Hepinizden Allah razı olsun” diye belirtti.

Dostluklarımız bakidir

Sözlerine son veren Başkan Toçoğlu, “Dostluklarımız bakidir. Esnaflıkla bir bağım olmamasına rağmen Onursal Üyelik takdim ettiniz. SESOB Başkanımız Hasan Alişan olmak üzere göstermiş olduğunuz nezaket dolayısıyla teşekkür ediyorum. Allah işlerinizi kolaylaştırsın, bol kazançlar versin. Hakkınızı helal ediniz” dedi. 

30 Kasım 2018 , Cuma Bu haber toplam 706 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU