Günün Tarihi:22 Ocak 2021

Hizmet için toplandılar


Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve ilçe daire müdürleri, muhtarlar ile bir araya geldi.

İstişare

İlçenin sorunları, talep ve görüşlerin konuşulduğu istişare toplantısında çalışmaların hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulabilmesi adına fikir alışverişinde bulunuldu. Yapılan genel değerlendirme ve  gündem maddelerinin görüşülüp istişare edildiği toplantıya Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Belediye Başkanı Cavit Öztürk, ilçe bürokratları ve muhtarlar katıldı. Ekonomi, hizmetler, ve güvenlik ile ilgili konuların değerlendirildiği toplantıda konuşan Kaymakam Karabulut, kamu düzeninin korunması ve toplumun can güvenliği konularına değindi.

Seçimler

Karabulut, “Düğün asker uğurlama piknik organizasyonları ve benzeri organizasyonlarda silah kullanımı etrafta bulunan diğer insanların canını tehlikeye atmanın yanı sıra daha büyük bir felaket olan organizasyonda bulunan kişilerin ölümü ile sonuçlanabilmektedir. Bu tarz etkinliklerde silah kullanımını mani olalım bu davranışın bize ne maddi ne de manevi getirisi yoktur. Vatandaşların can güvenliğini tehlikeye atan tüm davranışların karşısındayız. Düğün asker eğlentileri gibi organizasyonlarda bu tarz davranışlara çanak tutmayalım engel olmaya çalışalım” diyerek 31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan yerel mahalli seçimlerinde muhtar adayı olan muhtarlara başarılar diledi.

Talep-görüş

İlçe genelinde sürdürülen çalışmalara değinen Başkan Öztürk ise,  mahalle muhtarlarının  bölgeleri ile ilgili konularda talep ve görüşlerini dinleyerek,  “Sizler istekleri ve sorunları bildiriyorsunuz bizler de çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstişare yoluyla ilçemizde ikamet eden vatandaşlarımızı talep ve görüşleri doğrultusunda ilçemize hizmet ediyoruz” dedi. Yapılan konuşmaların ardından muhtarlar ve ilçe bürokratları  tarafından sorunlar ve yapılması gerekenler hakkında görüşler dile getirildikten sonra toplantı sona erdi. 

2 Aralık 2018 , Pazar Bu haber toplam 567 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU