Günün Tarihi:22 Ekim 2021

AZO’dan çiftçiye özel hizmet


Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş, odada bugüne kadar yapılmamış bir uygulamayla çiftçilere ücretsiz hizmet verecek olan iki ziraat mühendisi ile çalışmaya başladıklarını açıkladı.

İlk defa yapılıyor

Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş, yönetimi ile birlikte çiftçilere daha iyi hizmet etmek adına projeler geliştirdiklerini belirterek, “ Bizler göreve geldiğimiz ilk günden beri bu yönde çalışmalara imza attık. Son olarak da Adapazarı Ziraat Odası’nda bugüne kadar yapılmamış olan bir uygulamayı hayata geçirdik. İki Ziraat Mühendisini bugünden itibaren odamıza danışman olarak kattık. Bu arkadaşlarımız odamız üyesi çiftçilerimize ücretsiz olarak hizmet verecekler” dedi. 

 

Sahada olacaklar

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın da destekleri ile bu çalışmayı gerçekleştirdiklerini dile getiren Başkan Ateş, “ Mühendislerimiz mahallelerimizde ve arazide aktif olarak çalışacaklar. Çiftçilerimizin her türlü sorunlarını dinleyecekler ve odamızla görüşerek çözümleri konusunda gerekli çalışmaları yapacaklar. İlerleyen yıllarda mühendislerimizin sayısını daha da arttırmayı hedefliyoruz. Amacımız Adapazarı çiftçisinin daha iyi bir şekilde üretim yapması. Bizler onlar için buradayız” şeklinde konuştu. 

2 Aralık 2018 , Pazar Bu haber toplam 819 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU