Günün Tarihi:1 Mart 2021

Ferizli MYO inşaatı konuşuldu


Ferizli Meslek Yüksekokulu Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Nurettin Koç ile yönetim kurulu üyeleri, Okul Müdürü Dr. Aslan Çoban’ı makamında ziyaret ederek okul inşaatı hakkında istişarede bulundular.

Ziyaret

Ferizli Meslek Yüksekokulu Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Nurettin Koç ve yönetimi Müdür Dr. Aslan Çoban ‘a gerçekleştirdiği ziyarette, “Ferizli OSB’de yeni Meslek Yüksekokulu’muzun 2019 yılının ilk altı ayında temellerinin atılması için  hedefimize koyduk.  Bizler dernek olarak Sakarya Üniversitemizde teknik olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda alanlardaki  ziyaretlerimizde kurum ve kuruluşlarımıza yeni yapılacak olan meslek yüksekokulumuz hakkında bilgi veriyoruz”  ifadelerini kullandı.

Projeleri hazırlıyoruz

Ferizli Meslek Yüksekokulu Müdürü ve öğretim üyesi Dr. Aslan Çoban ise, “Dernek başkanımızın ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Birlikte çalışıyoruz ve hedefimizi belirledik. 2019 yılının ilk altı ayında Ferizli OSB’de  okulumuza  yönetim tarafından  tahsis edilen alanlara yeni okul binamızın temellerini atmaya çalışacağız.  Yeni  yapılacak olan okulumuzun teknik olarak projelerini hazırlıyoruz”  dedi.  

3 Aralık 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 637 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU