Günün Tarihi:7 Temmuz 2020

SAKRAD 5 yaşında


Sakarya'da elektronik haberleşme alanında faaliyet gösteren Sakarya Radyo Amatörleri, Elektronik Haberleşme Teknolojileri Derneği, 5. yaşını pasta keserek kutladı.

Kutlama yapıldı

Kısa adı SAKRAD olan ve 2013 yılında kurulan Sakarya Radyo Amatörleri, Elektronik Haberleşme Teknolojileri Derneği, kuruluşunun beşinci yılını Serdivan'da bulunan dernek merkezinde üye ve ailelerinin katılımıyla kutladı.

 

Birlik beraberlik 

Kutlama programında konuşan SAKRAD Yönetim Kurulu Başkanı Gürel Özbakış (TA2DX), derneğin kurulduğu günden bu yana birçok başarılı çalışmaya imza attıklarını ifade ederek, üyelerin birlik beraberliği ile planlanan diğer projelerin de hayata geçirileceğini söyledi.

 

Hediyeler verildi

Kapılarının elektroniğe ve telsize meraklı herkese açık olduğunu belirten Özbakış, derneğin beşinci yaş kutlamasına katılan üye ve ailelerine teşekkür etti. Konuşmanın ardından üzerinde derneğin logosu bulunan pasta, üyelerle birlikte kesilerek davetlilere ikram edildi. Çekiliş de yapılan kutlama programında kazananlara telsiz de dahil çeşitli hediyeler verilirken, kutlama programı toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

9 Aralık 2018 , Pazar Bu haber toplam 1531 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU