Günün Tarihi:5 Temmuz 2020

Geyve’de uyuşturucuyla mücadele


Ülkü Ocakları Geyve İlçe Başkanlığı’nda, gençliğin baş belası olan uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile mücadele için kurulan “Uyuşturucu İle Mücadele Platformu” ilçe protokolünü ziyaret etti.

Yoğun ziyaret

Ülkü Ocakları Geyve İlçe Başkanı İlyas Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Belediye Başkan Yardımcısı Remzi Akçay, Geyve İlçe Emniyet Müdürü  İbrahim Bedir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nurcan Tabakoğlu, Geyve MYO Müdürü  Yrd. Doç. Dr. Nermin Akyel, Geyve Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Ekrem Uysal, Geyve KYK Yurdu Müdürü Fatih Toydemir’i ziyaret etti.

Fikir alışverişi

Ziyarette; Uyuşturucu İle Mücadele Platformu üyeleri tarafından hazırlanan Ülkü Ocaklarının Uyuşturucuyla   Mücadelede  yapılan faaliyetlerin bulunduğu dergi, MHP Mersin Milletvekili ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un selamlarını ileterek hediye edildi. Ziyaretlerde gençliğimizin en büyük düşmanı uyuşturucuya karşı yapılan ve yapılacak faaliyetler halkında fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Tedbirler konuşuldu

Geyve Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Özdemir, “Gençlerimize  zarar veren bu illete karşı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı ‘Uyuşturucu İle Mücadele Platformu’ çalışmalarına bugün de tüm kararlılığıyla devam etmektedir. Bu kapsamda bugün damarlarındaki asil kanı kirletme sloganıyla başlattığımız bu mücadelede biz ülkü ocakları olarak uyuşturucu madde kullanımına karşı koruyucu ve önleyici tedbirler üzerine Allah’ın rızası için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

11 Aralık 2018 , Salı Bu haber toplam 430 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU