Günün Tarihi:24 Haziran 2021

Yeni partiden temayül yoklaması


Sakarya’da yeni kurulan Yeniden Refah Partisi'nin hafta sonu AKM’de gerçekleşen temayül yoklamasına yoğun ilgi vardı.

Yoğun ilgi

Dr. Fatih Erbakan'ın kurduğu Yeniden Refah Partisi'nin temayül yoklaması; hafta sonu gerçekleşti. Yoğun ilginin olduğu temayül yoklamasının idaresini gerçekleştiren aynı zamanda eski Başbakanlardan Rahmetli Prof. Dr. Necmeddin Erbakan'ın yol arkadaşı ve Araştırmacı Yazar Doğan Bekin'in açılış konuşmasında; katılımcıların gözyaşları ile ve Dünya'da cereyan eden zulmün bitirilmesi için tek çarenin Türkiye ve Yeniden Refah şuuruyla milli görüş hakimiyetinden geçtiği vurgusu yapıldı.

Seçim konuşuldu

Kongreye katılanlar; Yeniden Refah Partisi'nin kanunlardan dolayı yerel seçimlere katılmasa da halkın her an Yeniden Refah ile buluşmayı bekledikleri ve toplumun alternatifi yok düşüncesinin tamamen silindiğini söyledi. Katılımcılar; "Bugün siyasal partilerin halk tarafından destekçilerinin  yoğun ilgi gösterdiği Yeniden Refah Partisi'nin ve yeniden bir Erbakan varlığının bundan sonra siyasal ortamda belirleyici olduğu gizlenemez bir gerçek olmuştur. Çıktığı bu çetin yolda Muhammed Ali Fatih Erbakan  beye başarılar diliyoruz" dedi.

 

11 Aralık 2018 , Salı Bu haber toplam 643 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU