Günün Tarihi:17 Mayıs 2021

‘Bir olursak hepimiz kazanırız’


Her hafta ilçeleri tanımak adına ziyaretler gerçekleştiren Vali Ahmet Hamdi Nayir, Geyve ve Pamukova ilçelerinde temaslarda bulundu.

Geyve’de inceleme

Geyve ilçesinde Kaymakam İlyas Memiş ve Belediye Başkanı Murat Kaya tarafından karşılanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, ilçenin genel durumu hakkında da bilgiler aldı.

Kaymakamlıkta İlçe İdare Şube Başkanları ile toplantıda bir araya gelen Vali Ahmet Hamdi Nayir, daha sonra Belediye Başkanlığına geçerek Başkan Murat Kaya’ya iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Kaya’dan ilçedeki yatırımlara dair bilgiler alan Vali Nayir, yapımında sona gelinen yeni Kaymakamlık Binası ile Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezinde de incelemelerde bulundu.

 

Pamukova’da toplandı

Geyve’deki temasların ardından Pamukova ilçesine geçen Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kaymakam Recai Karal’a iade-i ziyarette bulundu. Kaymakam Recai Karal ve Belediye Başkanı Cevat Keser’den ilçeye dair bilgiler alan Vali Ahmet Hamdi Nayir, İlçe daire müdürleri ile tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

 

Başarıyı yakalamak

İlçelerin İdare Şube Başkanları ile gerçekleştirilen toplantılarda ekip ruhuyla hareket edeceklerini ifade eden Vali Nayir, “Biz merkezi idarenin başında görev yapıyoruz ancak başarıyı yakalamak için ilimiz ve ilçelerimizdeki her kesim ile işbirliği yapmamız gerekmektedir. Çünkü tek başına hiç kimse büyük bir başarı yakalayamaz” dedi.

 

Hizmet bekleyen

Nayir, “İllerde İl İdare Şube Başkanları, ilçelerde de İlçe İdare Şube Başkanları ile birlikte bizlere tevdi edilen görevleri daha güzel icra etmek için büyük gayret göstereceğiz. Gayemiz vatandaşlarımıza hizmet götürüp ihtiyaçlarını karşılamak değilse, devletin bir mana ifade etmeyeceğini biliyoruz. Bizden hizmet talep eden herkesi ailemizin bir ferdi olarak görüp, ona göre davranmamız gerekiyor. Ancak özel hayatımızdaki sıkıntılarımızı bizden hizmet bekleyen vatandaşlarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza aksettirmeden çözmek gerektiğinin de bilincinde olmalıyız” dedi.

 

Çözüm odakları

Vali Nayir, “Devlet adına görev yapan herkesin emeğine mutlaka ihtiyacımız vardır. Kendisine görev addedilen herkesin işini önemsemesi ve ben de bu ailenin bir parçasıyım demesi çok önemlidir. Mesleki tecrübelerimizi de kullanarak insan odaklı ve en önemlisi çözüm odaklı çalışırsak, her alanda büyük bir mesafe katetmiş oluruz. Benim için kaymakamlarımız ile birlikte, hem ilimizdeki hem de ilçelerimizdeki idare şube başkanlarımızın her biri çok önemlidir. Eminim ki onlar için de, kendi çalışma arkadaşları o kadar önem arz ediyordur” dedi.  

Hepimiz kazanırız

Nayir, “Böyle düşünüp ona göre hareket edersek, başarının kendiliğinden geleceğini görürüz. Biz birlik içerisinde hareket edersek, ilimiz kazanır, ilçemiz kazanır, devletimiz kazanır, kısacası hepimiz kazanırız. Çünkü sonuç her zaman bizim işbirliği kabiliyetimize göre şekilleniyor” dedi. İlçeleri daha yakından tanımak için iade-i ziyaretlerine devam edeceğini belirten Vali Nayir, tüm yöneticiler ile personellerine de görevlerinde başarılar diledi.

 

13 Aralık 2018 , Perşembe Bu haber toplam 726 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU