Bayraktar’dan gövde gösterili başvuru16 Aralık 2018, Pazar

Rozet takıldı

31 Mart 2019 günü yapılacak olan yerel seçimlerde partilerinden belediye başkan adayı olacak olan Ali Şener Bayraktar’ı, MHP İlçe Başkanı başta olmak üzere partililer kapıda karşıladı ve İlçe binasına da birlikte girdiler.  Konuşmalara geçilmeden önce MHP’li Belediye Meclis Üyesi Harun Köymen Kuran-ı Kerim okudu v e akabinde de dua yaptı. Okuma ve duanın ardından MHP İlçe Başkanı Ali Dertli Ali Şener Bayraktar’a hayırlı olsun dilekleriyle parti rozetini taktı.

 

Hizmet fakiri ilçe

Başvuru esansında konuşan MHP İlçe Başkanı Ali Dertli, “Gördüğünüz gibi bu güzel İlçemiz üzülerek ifade ediyorum ki o zihniyetin yönettiği yıllarda sürekli olarak hizmet fakiri olarak kalmış bir İlçe konumundadır. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimde Allah’ın izniyle Belediye başkanlığını adayımız ve partimiz kazanır, hizmet nasıl yapılır, bir İlçe nasıl kalkındırılır ve hizmet nasıl getiriliri gösterme şansını buluruz” diyerek, Bayraktar’a teşekkür etti.

 

Hizmet edeceğiz

Belediye Başkanlığı için adaylım müracaatı yapan Ali Şener Bayraktar’da konuşmasında hiçbir zaman makam ve mevki sahibi olma gibi bir düşüncesi olmadığının altını çizerek, “Ben 20 yıldan beri başında olduğum kuruluşlarda bu hazzı yaşadım. Benim bu göreve talip olmamdaki asıl amaç doğduğum, büyüdüğüm ve şu anda da yaşadığım güzel ilçeme eser kazandırmak ve bu güzel ilçemde yaşayan hemşehrilerime de hizmet etmektir. Ben halisane bir düşünce ile bu yola çıktım. Allah nasip eder başkan seçilirsem, dün ve bugün olduğu gibi yarın da görevimle ilgili şeffaf ve hesap veren bir belediye başkanı olacağım” dedi.

 

Kırmadan dökmeden

Bayraktar, “Kırgınlıkları ve dargınlıkları ortadan kaldırmaya azimliyim. Şayet başkan seçilirsem belediyeyi adam gibi yönetmeye talibim. Bu yarış selden kütük kapma yarışı değil, bu yarış tam bir ifadeyle hizmet yarışıdır. Kırmadan dökmeden, rakiplerimizle didişmeden sadece ve sadece yapacaklarımızı anlatarak hemşehrilerimizin oylarına talip olacağız. Biz bu birliğimiz, bu beraberliğimiz ve yapacağımız seçim kampanyamızla Ülkemiz genelinde de örnek olacağız” dedi.

 

Bina dışına taştı

Ali Şener Bayraktar’ın belediye başkanlığı için yapacağı müracaat nedeniyle MHP İlçe teşkilatı tarihi günlerinden birini yaşadı. Kalabalık parti binasına sığmadı ve çok sayıda Akyazılı, Bayraktar’ın müracaatını ve yaptığı konuşmayı dışarıda dinlemek zorunda kaldı.

MHP İlçe teşkilatı ve Ülkücülerin ev sahipliği yaptığı adaylık müracaatında Hendek Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu ile civar ilçelerden gelen bazı Ziraat Odası başkanları da destek verdi. 

Bu haber toplam 669 defa okundu.

Resim Galerisi