Günün Tarihi:21 Eylül 2021

Kıcır şubeleri ziyaret ediyor


Türkiye Yeşilay Cemiyeti Teşkilatlanma Komisyonu’nda 3. Bölge Koordinatörü Sakarya Şubesi Başkanı Fatih Kıcır, bölgesindeki şubelere ziyaretlerini sürdürüyor.

Destek veriyor

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Merkez’i tarafından oluşturulan Teşkilatlanma Komisyonu’nda 3. Bölge Koordinatörlüğü görevini yürüten Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih Kıcır, bölgesindeki şubelere ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretlerini değerlendiren Fatih Kıcır, “Sorumlu olduğumuz şubelerin görevlere, yönetmeliklere ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Merkezi’nin faaliyet ve planlarına zamanında, etkin ve verimli biçimde yürütülebilmesi ve geliştirilmesine destek vererek aksaklıkları gideriyoruz” dedi.

YEDAM’ı inceledi

Ziyaret kapsamında Yeşilay Düzce Şubesi ile ilçe Yeşilay Kaynaşlı Şubesi’ne ziyaret gerçekleştiren Kıcır, şehirde bulunan ve yakın zamanda Sakarya’da da açılacak YEDAM’ın çalışmaları, merkeze danışanlar hakkında bilgiler aldı. Düzce ilinde kurulması planlanan, Yeşilay’ın gençlik kampları ve organizasyonlarının gerçekleştirileceği Yeşilay Kamp Alanı’nın çevre düzenlemesi, içeriğine dair istişareler yapılarak son durumu hakkında incelemeler de bulunuldu.

16 Aralık 2018 , Pazar Bu haber toplam 540 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU