Kıratlı ‘Yerli üretelim’16 Aralık 2018, Pazar

Destek

AK Parti Erenler Belediye Başkan aday adayı Muhammet Kıratlı, Milli ve Yerli Üretim’e dikkat çekmek isteyen AK Parti Sakarya İl Teşkilatı Kadın Kolları'nın düzenlediği Yerli Üretim kermesine katıldı.  Teşkilatta ki kadınların hazırladıkları gıda giyim el işi  ürünlerin sergilendiği stantları tek tek gezerek destek olan Kıratlı, “Yerli üretip, yerli tüketerek ekonomiye destek vermeliyiz. AK Parti Kadın Kolları Teşkilatını konu üzerinde ki hassasiyetlerinden ve yerli ve milli üretimi destekleyen çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum”  ifadelerini kullandı.

Ekonomiye katkı

Yerli Üretim ve tüketimin destekçisi olacağını belirten Kıratlı, “Kadınlarımızın kendi çabaları ile ürettikleri ürünlerle ekonomiye katkı sağlamalarını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın politikası ve üzerinde önemle durduğu yerli ve milli ürünlerin desteklenmesi, geliştirilmesi adına her zaman yanlarında ve destekçisi olacağız. Dolayısıyla ülkemiz ekonomisine ve geleceğimize sahip çıkmak adına milli ve yerli üretim ve tüketimden yanayız.  AK Kadınlar da karınca kararınca misali ellerinden geldiği oran nispetinde toplumsal bir konuya dikkat çektiler. Kendilerini bu örnek davranışlarından dolayı kutluyorum” dedi.

Kadınlardan teşekkür

Stantları tek tek dolaşarak destekte bulunan Kıratlı’ya katkılarından dolayı teşekkür eden İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, “ Erenler Belediye Başkan aday adayı Muhammet Kıratlı’ya Yerli Üretime dikkat çekmek istediğimiz kermesimizi ziyaret etmelerinden dolayı memnuniyet duyduk desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

 

Bu haber toplam 572 defa okundu.