Günün Tarihi:4 Ağustos 2021

Muhasebecilere E-Dönüşüm semineri


Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası üyelerine E-Dönüşüm Uygulamaları & Defter Beyan Sistemi konulu seminer gerçekleştirdi.

Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Halil Kocacık Konferans Salonu’nda, İstanbul SMMM Odası Eğitim Müdürü İnci Şalcı sunumuyla E-Dönüşüm Uygulamaları & Defter Beyan Sistemi konulu Seminer gerçekleştirdi.  E-fatura, E-arşiv, E-defter vb. E-Dönüşüm Uygulamaları konuları işlenirken aynı zamanda Defter Beyan Sistemi kullanımı hakkında merak edilen sorular cevaplandı. Seminere meslek mensupları ve muhasebe çalışanları yoğun ilgi gösterdi. Oda Başkanı Ertuğrul Kocacık seminer sonunda İSMMMO Eğitim Müdürü İnci Şalcı’ya katkılarından dolayı teşekkür edilerek ve plaket verildi. 

18 Aralık 2018 , Salı Bu haber toplam 617 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU