Günün Tarihi:21 Eylül 2020

Alışkanlıklardan kurtulun!


Hendek Sağlıklı Hayat Merkezi bünyesinde açılan “Sigara Bırakma Polikliniği” hasta kabulüne başladı.

Hasta kabulü

Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü’ ne bağlı hizmet veren Sakarya Hendek Sağlıklı Hayat Merkezi bünyesinde açılan “Sigara Bırakma Polikliniği” Dr. Büşra Demirci yönetiminde hasta kabul etmeye başlamıştır. Hendek İlçe Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Burcu Başaran Güngör sigarayı bırakmak isteyen herkese, Sigara Bırakma Polikliniğinde hizmet vermeye hazır olduklarını söyledi.

Sigarayı bırakmak

Tütün ve tütün mamulleri ile mücadelenin bir ayağını toplumu bilinçlendirmek ve özellikle gençlerin sigaraya başlamalarını önlemek oluştururken diğer ayağını ise sigara içenlere bu alışkanlıklarını bıraktırmak oluşturmaktadır. Sigara bırakma polikliniklerinin sigara bağımlılığının tedavisi için en kolay ve etkili yol olduğu gerçeğiyle toplumun bu alışkanlıktan kurtulması amacıyla ilçemizde faaliyet gösterecek olan Hendek Sağlıklı Hayat  Merkezi Sigara Bırakma Polikliniğine başvurular ALO 171 Sigara Danışma Hattından randevu alınarak gerçekleşebiliyor.

20 Aralık 2018 , Perşembe Bu haber toplam 443 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU