Günün Tarihi:26 Şubat 2021

Büyükşehir’de trafik eğitimi


Büyükşehir Belediyesi Trafik Şube Müdürlüğü tarafından MARKA desteğiyle 10 personele ‘Trafik Mühendisliği ve Ulaşım Modelleme Simülasyon Eğitimi’ verildi.

10 personel

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü tarafından ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA)’nın desteğiyle düzenlenen ‘Trafik Mühendisliği ve Ulaşım Modelleme Simülasyon Eğitimi’ kapsamında 10 personele ağ modeli oluşturma ve düzenleme, simülasyon parametreleri, dört kollu kavşak, adalı kavşak ve trafik mühendisliği eğitimi verildi.

Sorunların tespiti

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Trafik Şube Müdürü Murat Pehlivan, “Her işin başı eğitimdir felsefesiyle personellerimizin eğitimlerini önemsiyor ve kendimizi sürekli gelişen teknolojiyle güncelliyoruz. Personelimize vermiş olduğumuz eğitim sayesinde, mevcut kavşak yapısı ve trafik verilerinin modellenmesiyle karşılaşılan sorunları tespit etmek ve çözümle ilgili adımlar atmak daha kolay bir hal almış olacak. Yeni açılması planlanan arterler ve düzenleme gereken kavşaklar uygulama safhasına geçmeden bilgisayar ortamında modellenerek en doğru ve kalıcı uygulamaların yapılması için çalışmalarda bulunacağız. Bu sayede hem zamanı hem de kamu kaynaklarını verimli kullanmış olacağız” dedi. 

21 Aralık 2018 , Cuma Bu haber toplam 510 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU