Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Sakarya için işbirliği


AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, MÜSİAD yönetimini ziyaret ederek Sakarya’nın kalkınması için işbirliği içinde olacağını belirtti.

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Aday Ekrem Yüce, “Bizim için sivil toplum kuruluşları büyük önem arz etmektedir. Yapacağımız işler ve projeler de muhakkak STK’larımız görüşlerine başvuracağız. İç içe çalışıp, birlikte başarıya ulaşacağız. Sakarya'nın kalkınma planında işbirliği, gönül birliği içersinde olacağız. MÜSİAD Türkiye'nin önemli STK'ların başında geliyor. Sakarya Şube Başkanımız Yaşar Coşkun kardeşim de genç ve başarılı bir iş adamı. MÜSAİD bu enerji ile vizyon ve misyonuna ulaşıyor. Sakarya da önemli faaliyetlere imza atmış durumda” dedi. MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun’da, “Her daim tüm enerjimiz ile dün olduğu gibi bugün de, yarın da belediyemizin yanın da olacağız. Seçimlerin tüm ülkemiz ve şehrimiz için hayırlı olmasını diler Ekrem Yüce başkanımıza da başarılı çalışmalar dilerim” dedi.

 

23 Aralık 2018 , Pazar Bu haber toplam 678 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU