Günün Tarihi:1 Mart 2021

AGDAŞ tecrübe aktarıyor


AGDAŞ, şehrimizde bulunan iki üniversitenin öğrencileri ile Deneyim Paylaşım etkinlikleri kapsamında buluşmaya devam ediyor.

İnsan kaynakları

AGDAŞ İnsan Kaynakları Müdürü Emre Uğur, SAÜ İnsan Kaynakları Bölümü öğrencilerine insan kaynakları bölümünün fonksiyonları hakkında edindiği tecrübeleri aktardı. Uğur, okulda öğretilen bilgilerin iş yaşamında ne gibi fayda sağlayacağını ve profesyonel iş yaşamında karşılaşılabilecek muhtemel zorlukların neler olabileceğini 80’e yakın öğrenci ile paylaştı. Doç. Dr. Yasemin Özdemir’in daveti ile 15 SAÜ Kampüsünde gerçekleştirilen Deneyim Paylaşım etkinliği bir saat sürdü. Soru cevap şekilde geçen eğitimde iş görüşmesi simülasyonuda yapıldı.

 

Halkla ilişkiler

AGDAŞ, Kurumsal İletişim çalışmalarını anlatmak için Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Adapazarı MYO Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünün Kurumsam İletişim dersine konuk oldu. Öğr. Gör. Selcen Vodinalı tarafından organize edilen eğitimde AGDAŞ Kurumsal İletişim Uzmanı Taner TOSUN AGDAŞ’ınkurumsal iletişim çalışmaları hakkında deneyim paylaşımında bulundu.

 

 

24 Aralık 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 688 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU