Geyve Cezaevi heyeti MYO yönetimiyle buluştu30 Aralık 2018, Pazar

Ziyarete katılım

Geyve Cezaevi Savcısı Tacettin Aykol, Cezaevi Müdürü Temel Gümüş, Müdür Yardımcısı Murat Danışman ve Kurum Öğretmeni Gayet Haymana’dan oluşan heyet, Geyve Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Nermin Akyel’i makamında ziyaret etti. Ziyarette; Müdür Yardımcıları Cemal Eroğlu ve Neşe Cenkçi ile AFP. MYO Öğr. Görevlisi Süleyman Bakkal hazır bulundu.

Cezaevinden  öğrenci var

Geyve Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Nermin Akyel, ziyaret ile ilgili konuşmasında, “Okulumuz da, Açık Ceza Evinden gelen öğrencilerimiz var. Sayın Savcımız ve Kurum Yöneticileri öğrenciler ile ilgili bilgiler almak için okulumuzu ziyarete geldiler. Paydaş iki kurumuz. Böyle iletişimlerin de olması gerektiğine inanıyoruz. Kendilerinin ziyaretlerinden çok memnun kaldık. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Başarılılar

Cezaevi Savcısı Tacettin Aykol açıklamasında, “Geyve Meslek Yüksek Okulu’nda okuyan mahkum arkadaşlarımız var. Bizler onlar için okul yönetimini ziyarete geldik. Öğrenim gören 34 öğrencimiz var. Çok ta başarılılar. Devam durumları ile ilgili bilgiler ve her hangi bir sorun olup olmadığı konusunda görüşmeye geldik. Okul Yönetimine teşekkür ederiz” diye konuştu.

 

Bu haber toplam 791 defa okundu.