Günün Tarihi:25 Haziran 2022

SP Akyazı Demirtaş dedi


Saadet Partisi(SP) Akyazı İlçe binasında düzenlediği bir toplantıyla 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi’nde İlçe Belediye Başkanı adayı olarak Selman Demirtaş’ı gösterdi. SP İlçe Başkanlığı görevine de Şeref Tan getirildi.

Toplantı

SP’nin aday açıklama toplantısına partililer büyük ilgi gösterdi. Toplantıyla ilgili açıklamalarda bulunan SP Sakarya İl Başkanı Fahrettin Bay, geçmişte olduğu gibi bu seçimde de iddialı olduklarını söyleyerek, “ Ülkemiz kötü yönetilmektedir. Bu kötü gidişe ancak biz dur diyebiliriz. Yüce Milletimizde dört gözle bizim iktidar olmamızı bekliyor ve çarenin bizde olduğunu biliyorlar. Bizde bu düşünce ile yola çıktık ve Allah’ın izniyle 31 Mart seçiminde büyük başarılar elde edeceğiz. Bundan hiç kuşkum yok.”

Selman Demirtaş

Fahrettin Bay, 2019 Mart ayının son gününde yapılacak olan Belediye seçiminde partilerinin Akyazı Belediye Başkan Adayının Selman Demirtaş olduğunu açıkladı.  Saadet Partisi İlçe başkanlığı görevini yaparken ismi Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Selman Demirtaş, “Çıktığımız bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun. Sizlerden bugünden itibaren 31 Mart akşamına kadar durmaksızın bizimle birlikte çalışmanızı istirham ediyorum. İnsanlarımıza kırmadan gücendirmeden yaklaşıp onların gönüllerine girmeye gayret göstereceğiz” dedi. Selman Demirtaş 2014 yılında yapılan belediye Başkanlığı seçiminde de partisinden Belediye Başkan adayı olmuştu.” 

İlçe Başkanı Tan oldu

31 Mart 2019 günü yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçiminde partisi tarafından başkan adayı gösterilen Selman Demirtaş, aynı zamanda partisinin İlçe Başkanlığı görevini de yürütüyordu. Demirtaş’ın Belediye Başkan adayı olarak açıklanmasının ardından İl Başkanı Fahrettin Bay, Saadet Partisi Akyazı İlçe Başkanlığı görevine Şeref Tan’ın atandığını açıkladı.

Yoğun katılım

SP tarafından düzenlenen belediye başkan adayı açıklamasına ilişkin toplantıya İl Başkanı Fahrettin Bay ve yönetimi, CHP İlçe Başkanı Recep Furuncuoğlu, Yönetim Krulu Üyesi Mustafa İyiyazıcı, İYİ Parti İlçe Başkanı Servet Top, Saadet Partisinin Hendek, Erenler ve Kocaali İlçe Başkanları, Kocaali Belediye Başkan adaylı Azem Emanet ile partililer katıldı.  

31 Aralık 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 898 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU