Günün Tarihi:28 Ocak 2020

Arifiye’de CHP-SP görüşmesi


Arifiye’de CHP ve Saadet Partisi yerel seçimler için fikir alışverişinde bulundu

İkili görüşme

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Arifiye’de Başkan adaylarının siyasi partilerde netleşmeye başlaması üzerine, partiler arası ikili görüşmelerde başladı. CHP Arifiye İlçe Örgütü ile Arifiye Saadet Partisi ilçe yöneticileri arasında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

 

İyi yönetilmiyor

CHP Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar görüşmeyle ilgili olarak, “Yerel seçim çalışmaları çerçevesinde Saadet Partisi Arifiye Belediye Başkan adayı, il yöneticileri ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Arifiye ve ülke meseleleriyle ilgili fikir alışverişi yaptık. Arifiye’mizin iyi yönetilmediği komşu ilçelerle kıyaslandığında her geçen gün değer kaybettiğini ve 31 Mart yerel seçimlerinde bu kötü gidişe dur demenin vaktinin geldiğine hem fikir olundu” dedi.

 

Olumlu hava

Saadet Partisi Arifiye Belediye Başkan Adayı İsmail Kul ise, “Yerel seçim çalışmaları çerçevesinde CHP Arifiye İlçe Teşkilatı ile bir araya geldik. Özelde Arifiye, genelde ise ülke meseleleriyle ilgili fikir alışverişi yaptık. Kendilerine sıcak samimi misafirperverliklerinden ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu olumlu havanın tüm seçim atmosferi süresince devam etmesini temenni ediyoruz” diye konuştu. 

7 Ocak 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 544 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU