Günün Tarihi:6 Mayıs 2021

Erenler Meclisi’nden ilk toplantı


Erenler Belediye Meclisi 2019 yılının ilk meclis toplantısını Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Başkanlığında Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirdi. Toplantıda Erenler’e ait yıol içerisinde alınacak kararlar görüşüldü.

Bilgilendirme

Yeni yılın herkese hayır getirmesi temennisinde bulunarak oturumun açılışını yapan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Yeni yıl ülkemiz, milletimiz başta olmak üzere ilçemiz için ve bütün insanlık için huzur, barış, refah ve istikrar getirmesini temenni ediyorum” dedi. Başkan Öztürk ardından meclis gündemine geçerek oylama öncesi meclis üyelerini gündem maddeleri hakkında bilgilendirdi.

Denetim Komisyonu

14 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında Denetim Komisyon üyeleri de kapalı zarf usulü oylama ile belirlendi. Yapılan müzakere ve gizli oylama neticesinde Hüseyin Şimşek, Ramazan Tezgel, Şenol Yavuz, Hanefi Kara ve Ahmet Hacıeyüpoğlu oy çokluğu ile 2019 yılı Denetim Komisyonu Üyeliğine seçildi. 

Kararlar

Başkan Öztürk oylama sonrasında Denetim Komisyonu’nda görev alacak meclis üyelerine başarılar dileyerek, “Belediye Meclisi olarak 2019 yılı içerisinde alacağımız kararların ve çalışmaların ilçemize, vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi

8 Ocak 2019 , Salı Bu haber toplam 585 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU