Günün Tarihi:28 Şubat 2020

İki ödül birden


Geyve Doğantepe (YİBO) Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge Ortaokulu, En Güzel Bahçe ve En İyi Beslenme Alanı-Yemekhane kategorileri olmak üzere iki dalda ödül aldı.

Okulum Bir İnci

Geyve Doğantepe (YİBO) Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge Ortaokulu, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde düzenlenen “Okulum Bir İnci” projesinde dereceye girerek ödülleri aldı. Yarışma En Güzel Bahçe, En İyi Beslenme Alanı-Yemekhane ve En İyi Kantin olmak üzere üç kategorilerinde yapıldı. Geyve Doğantepe Yatılı Bölge Okulu En Güzel Bahçe ve En İyi Beslenme Alanı-Yemekhane kategorileri olmak üzere iki dalda ödüle layık görüldü.

Durmuş ödülleri verdi

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Salonu’nda yapılan ödül törenine katılan Geyve Doğantepe (YİBO) Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Adem Çavdar ve müdür yardımcısı Huriye Çavdar’a ödülleri, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş verdi. Okul

Ana şefkati

Müdürü Çavdar konuyla ilgili yaptığı açıklamasında; “Okulumuz daha öncede Beslenme Dostu ve Beyaz Bayrak ödüllerini aldı. Bir köy okulu olarak bu başarıyı elde etmek bizleri sevindiriyor. Bu çalışmalar öğretmen, öğrenci, yardımcı personel ve veli işbirliği ile yapılıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Biz bu çalışmaları yarışmaya katılmak için göstermelik değil, her zaman yapıyoruz. Okulumuzun bahçesini, sınıflarını, yemekhanesini, yatakhanesini görenler, özel kolej zannediyor. Böylesine nezih bir ortamda öğrencilerimize; ana şefkatiyle, eğitim-öğretim vererek, onları geleceğe hazırlıyoruz” dedi. 

11 Ocak 2019 , Cuma Bu haber toplam 687 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU